Zkrácená ukázka karmické numerologie

 

Kristýna (1982)

Číslo dne 8 - říká se mu finanční karma. Osmička ve tvém případě znamená, že tvým úkolem je neustále být v rovnováze, vyvažovat rovnováhu ve všem, v dávání a v přijímání, ve všem, co tě jen napadne, zejména v citech. Jako bys pořád tápala, kolik citu můžeš projevit, jestli to není málo nebo naopak příliš mnoho. Jako bys měla pocit, že nejsi dost dobrá, což je vzorec z dětství. Pokud chceš najít opravdovou lásku, pak je důležité předtím nabýt citovou rovnováhu, abys věděla, jak se zachovat, když ti někdo projeví svoji náklonnost, když ti někdo odpustí chybu, když ti dá někdo najevo porozumění nebo třeba tě jen tak obdaruje. Často se proto ocitáš v situacích, kdy musíš rozhodovat a přizpůsobovat se situaci, tak abys příliš neovlivnila životy a city druhých. Je potřeba hodně trpělivosti, abys neopakovala vzorce od svých rodičů, ale abys nedávala ani příliš málo ani hodně… Tvojí obhajovací zkouškou budou jednou tvoje vlastní děti… Na nich se ti ukáže, jestli jsi pochopila rovnováhu, zda je nezahrnuješ přílišnou láskou nebo přílišnými nároky, nebo naopak se o ně zajímáš jen proto, že jsou to tvoje děti. Osmička je skvělý dar v případě, že pracuješ s velkými projekty, s velkými financemi, máš rozený talent být skvělá v jakékoliv práci, která tě baví. Jsi velmi chytrá, inteligentní, pozor na přílišnou šetrnost. Občas je potřeba peníze nechat kolovat :-)

Číslo měsíce 9 - jsi přemýšlivá a hodně zodpovědná. Dalo by se říct, že zodpovědnost je hnací silou tvého života. Jsi zodpovědná za svoji práci, protože to tak cítíš a děláš ji s takovým nasazením, abys měla pocit dobře odvedené práce. Vždycky víš, co je potřeba a jak to udělat a bez řečí to zvládáš. Máš pocit zodpovědnosti za všechny v rodině, jejich konflikty tě bolí, ráda bys, aby byli v pohodě, někdy až příliš zasahuješ a jednáš za ně. Jsou to jejich životy, ty jim můžeš říci svůj názor, ale nedělej nic za ně. To ti nepřísluší, máš svých starostí dost. Devítka je přesnost, pořádkumilovnost a řád. Máš ráda, když všechno klape tak, jak má. Když to tak není, máš pocit, že se ti nedaří a zvyšuješ svoje nasazení. Všechno se děje tak, jak má. Nic nejde urychlit ani zpomalit. Všechno, co se děje právě teď, tak se děje právě proto, že se to dít má. A ani ty to nedokážeš změnit.

Karmalogie

 

Číslo roku 2 - těžká karma. Máš ji zděděnou po tátovi. Něco, co on zatím nezvládl. Je to něco, co si neseme z minula a teď jsme se rozhodli to splatit. Je to něco, co máš v tomto životě pochopit. Něco, co ti může neustále komplikovat život. Dvojka je také intuice a síla duchovna. Můžeš se na tyto síly spolehnout, protože dokážeš rozpoznat a vycítit, co dál, co s tím, na koho se obrátit, komu třeba pomoct, od koho pomoc přijmout. Dvojka je také přirozený sexappeal. Dvojka je touha po dokonalém partnerství. Dvojka jsou také závislosti. Na čemkoliv. I na těch partnerských vztazích. Bolestná jsou pro tebe období bez partnera. Partner pro tebe znamená kus tebe, tvojí součást. Tvým životním úkolem je pochopit, že lásku, kterou dáváš opravdově, můžeš dostávat i zpět. Není potřeba být závislá na vztazích. Vztah je opravdový jen tehdy, když v něm můžeš být sama sebou. Když tě někdo miluje pro to, jaká jsi, a když ty miluješ stejně. Když toto přijmeš, pak můžeš žít ve skvělém harmonickém vztahu, který může být plný lásky a porozumění.

Životní číslo 1 - Já. Já mám pochopit, já mám přijmout, já mám prožít, já mám být sama sebou, já mám být já. Jsem, jaká jsem a právě taková jsem dobrá, skvělá. Mám se ráda taková, jaká jsem, protože to jsem prostě já. A všechno, co ke mně patří, jsem já. Všechno, co udělám, dělám, jak nejlépe umím. Já umím odpouštět jiným, já umím odpouštět sama sobě. Věřím si a mám se ráda. To všechno jsem a vždycky můžu být já. Když mám pocit, že je to správně, tak to udělám. Protože to tak má být... :-)

V září 2011 jsi vstoupila do ročního vibračního čísla 3, budeš se srovnávat s minulostí, budeš opouštět a odpouštět, budeš dělat tlusté čáry a budeš si lajnovat nové starty. Budeš říkat, co si myslíš, budeš upřímná a budeš svá. Najdeš v sobě to pravé já, najdeš svoji hodnotu, najdeš sama sebe. Budeš řešit všechny staré zasunuté problémy, i z minulých životů, aby ti nic nestálo v cestě, až se ze startovní čáry budeš chtít rozběhnout :-)